Dekorasyonunuza Aksesuarlar ile Farklılık Katın

Evinizde kullanacağınız dekorasyon uygulamanızda aksesuar seçimleri oldukça önemlidir. Mekanın daha canlı, daha ferah olmasını sağlayan aksesuar modellerinin yanı sıra dekorasyon stilinizi tamamlayan aksesuar seçimlerine de yer açabilirsiniz. Seçimlerinizde yer açtığınız aksesuarların mekanda zıtlık oluşturmaması önemlidir. Örneğin genel olarak altın renginin hakim olduğu bir alanda kullanılacak olan avize de bu klasik seçime uygun olarak seçilmesi gerekir.

aksesuar

aksesuar

Dekorasyon Uygulamasında Hangi Aksesuarlara Yer Verilebilir?

Dekorasyonda canlılık ve ferahlık arzu ediyorsanız taze mevsim çiçeklerine yer açabilirsiniz. Evinizde güzel bir enerji yaratacak olan çiçekleri dilerseniz vazo içinde dilerseniz saksı da tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra avizelerde dekorasyonda oldukça önemlidir. Hem iyi bir aydınlatma hem de dekor ile uyumlu olması sebebi ile tercih edilebilirler.

Duvarda farklı stickerlara yer açmanın yanı sıra tek duvarda üç boyutlu duvar kağıdına yer vererek farklıbirmekan tarzı seçebilirsiniz. Üç boyutlu duvar kağıdı uygulaması aynı zamanda odanın daha geniş görünmesine de destek olacaktır.

aksesuarlar

aksesuarlar

Dekorasyon uygulamasında aksesuar seçimi ile de farklı objeler kullanarakmekana hareket kazandırabilirsiniz. İnsan ya da hayvan figürlerine sahip olan biblolardan sanatsal çalışmalara kadar bu anlamda geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor.

Perde ve halı seçimi ise dekorasyon uygulamanızda en önemli tamamlayıcı aksesuarlardır. Bu seçimleri yaparken bütüne odaklanmanız son derece önemli olup aşırılığa kaçmamak gerekir.