Mobilya Düğün Paketleri 

Evini baştan aşağı döşemek isteyenler için mobilyaların ayrı ayrı alımı oldukça pahalı olmaktadır. Her mobilya tek başına indirimsiz ve yüksek fiyatlara sahiptir. Bu gibi durumlarda mobilyaları tek tek almak yerine paket halinde almak daha ucuz ve oldukça da indirimli olacaktır. Genel olarak mobilya mağazaları ve firmalarının yeni evlenecek çiftler için hazırlamış olduğu indirimli mobilya düğün paketleri bulunmaktadır. Yeni evleneceklere mobilya düğün paketleri içerisinde bir evin genel olarak ihtiyacı olan bütün eşyaları kapsamaktadır.

mobilya düğün paketleri

Bu düğün paketlerinin içerisinde bulunan eşyalardan kısaca bahsedebiliriz.

Salon için;

  • Koltuk takımı

Yemek odası için;

  • Masa, 6 adet sandalye
  • Konsol, ayna

Yatak odası için;

  • Dolap
  • Şifonyer, ayna
  • 2 adet komodin
  • Bazalı veya bazasız karyola

Yeni evleneceklere mobilya düğün paketleri bu içerikte olacak şekilde hazırlanmakta ve satışa sunulmaktadır. Mobilya düğün paketleri içerisinde bulunan eşyaları evinizin büyüklüğüne ve genişliğine göre takım içeriğini değiştirebilirsiniz. Yatak odanızın alanı dar ise 6 kapılı bir dolap yerine 4 kapılı bir dolap tercih edebilirsiniz. Bazalı karyolalardan hoşlanmıyorsanız takımın içerisinde mevcut ise bazasız olanını tercih edebilirsiniz. Düğün paketlerinde bulunan mobilyaların farklı özelliklerde olan eşyaları bulunuyorsa takım içeriğini değiştirebilirsiniz.

Mobilya Düğün Paketleri Fiyatları

Düğün paketleri içerisinde yer alan mobilyaların fiyatları mobilyaların tasarımına ve içeriğine göre değişmektedir. Her mobilya düğün paketleri arasında fiyat farkı bulunmaktadır. Mobilya düğün paketleri genel olarak diğer mobilyalara oranla daha uygun ve indirimli fiyatlara satışa sunulmaktadır. Ancak daha yüksek fiyatlara da düğün paketleri mevcut olmaktadır. Hem kaliteli hemde uygun fiyatlı mobilya düğün paketini tercih etmek yeni evlenecek çiftler için daha avantajlı olacaktır. Yeni evlenecek çiftler kaliteli ve uygun fiyatlı düğün paketlerini Mobilya Diyarı’ndan bulabilirler.

Satın alınacak mobilyaların fiyatı kadar kaliteli olması da oldukça önemlidir. Mobilyalar çok fazla değiştirilebilen ve yenilenebilen eşyalar değildir. Bu yüzden satın alınırken kaliteli olmasına ve uzun yıllar dayanmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Kalitesiz ürünler kısa sürede işlevini yitirip sorunlar çıkarabilmektedir. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak adına güvenilir ve kaliteli firmaları tercih etmeniz tavsiye edilmektedir. https://www.mobilyadiyari.com/dugun-paketi önerebileceğimiz firmalardan birisidir.