Sokak Modasında Giyeceğiniz Kombin Önerileri

Davetlerde ne kadar şık ve güzel görünmeye dikkat ediyorsanız aynı şekilde dışarıda da kıyafetleri kendinize yakıştırmalısınız. Kış aylarında çoğu bayan kıyafetlere dikkat etmez. Aslında kışın da çok şık olabilirsiniz. Dökümlü hırkalar, uzun ve bele oturan kabanlar ve ekose elbiseler ile kış ayında kendinize farklı bir stil yaratabilirsiniz.

Dışarı Çıkarken Nasıl Kıyafet Tercihi Yapmalısınız?

Yaz aylarında özellikle askılı elbiseler, mini etek ve kapri pantolonlar her zaman tercih edilir. Sandalet ile kombinleyeceğiniz gibi kalın ucu açık platform ayakkabılarla da giyebilirsiniz. Yırtık Jean pantolon ve üzerin alacağınız dökümlü ya da fırfırlı tişörtler sizi oldukça şık hale getirir.

Pantolon tercihinden yanaysanız beyaz bir gömlek üzerine giyebilirsiniz. Kot pantolonla ise spor ayakkabı ya da babet tarzı renkli ayakkabı modelleri her zaman doğru seçimdir. Salaş bir görünüm seviyorsanız uzun kazak ve hırkalar sizler için doğru seçim. Uzun etek ve üzerine giyeceğiniz kısa kazaklar sizleri feminen havaya da büründürür.

Eşofmanla da kendinize şık bir görünüm yaratabilirsiniz. Renkli eşofmanlar yerine koyu renklileri tercih ederseniz farklı bir etki sağlarsınız. Üzerine ise farklı renk tonlarından tercih edeceğiniz tişört ve geniş gözlükler sizleri oldukça şık gösterecek. Baskılı etekler, çiçek motifleri ile süslenmiş elbise modelleri de sokak modasında tercih edeceğiniz kıyafetler arasında yer alır. Önemli olan doğru renk seçimi v vücudunuza oturan modeli seçmek.