Kısa Topuklu Gelin Ayakkabıları

Düğününüz kendinizi en özel ve en güzel hissetmek istediğiniz ortamdır. Elbette gelinliğiniz içerisinde kendinizi şık ve güzel görmek istersiniz, bu nedenle ayakkabı seçimden çiçek seçimine bütün detaylara dikkat edersiniz.

Özellikle gelinlik ayakkabısı seçiminde şıklık kadar ayakların rahat etmesine de önem vermek gerekir. Bu sebeple bazen kısa topuklu modellerden yana seçim yapanlar da oluyor. Eğer damat adayı kısa boylu ise ya da gelinle arasındaki boy farkı azsa, yine babet gibi topuksuz gelin ayakkabıları tercih ediliyor.

Gelinlik Altına Babet Seçimi

Düğününde rahat etmek isteyenler için farklı tasarımlara sahip babet ayakkabılar uygun seçim olabiliyor. Özel tasarımlara sahip gelin babetleri, oldukça şık detayları ile gelinlerin beğenisini kazanmayı başarıyor. Son dönemde özellikle dantel detayları ile öne çıkan modeller popüler seçimlerden biri olmaya başladı. Rugan modellere artık bir süre ara vermenin zamanı gelmiş görünüyor. Eğer ayakkabı seçiminizi babetlerden yana yapmak istiyorsanız, rugan ve parlak derili modellerden uzak durmalısınız.

Kısa Topuklu Sandaletler de Tercih Edilebilir

Son dönemde en iyi kurtarıcılardan biri olan kısa topuklu sandalet modelleri, gelinlik altında da oldukça şık bir görünüm kazandırabilir. Kalın ve kısa topuklu, beyaz ayrıca metal detayları olan, bileği kemerli sandaletler düğün sonrasında da rahatlıkla kullanılabilecek türde ayakkabılardır. Konforlu ve şık bir seçim yapmak isteyenler için bu modeller akıllıca bir seçim olacaktır.