Kırklı Yaşlarda Nasıl Daha İyi Bir Stil ile Görünebilirsiniz?

Hayatta farklı kilometre taşları farklı bir moda anlayışı gerektirebilir. Olgunluğunuzu yansıtan bazı moda değişiklikleri yapma zamanı. Olgun, elbette yaşlı anlamına gelmez, şimdi daha bilge, güçlü ve onurlusunuz. Zindelik konusunda bilinçli toplumumuzda, 20 yaşındaki kadar iyi görünmeniz mümkündür, tabii, vücudunuz zamanla değişti. Ancak yeni bir stile olan ihtiyaç, giysilerin olgun hatlarınıza nasıl uyduğundan daha derin çalışır. Farkına varmak artık yeterli değil, entelektüel bir şekilde bağlanmanız gerekiyor.

Olgunluk Dönemi Stil Önerileri

Anneniz gibi giyinmek istemiyor olabilirsiniz ama kızınız gibi de giyinmemelisiniz. Bazı şeyler için acı çekmeye değer şeyler vardır. Moda onlardan biri değil. Hayatınızın yoğun olduğu bu aşamada, kıyafetlerinizin sizin için işlev görmesi gerekiyor. Bazı gardırop özellikleri, zahmetsiz ve şık görünmenize yardım edecektir.

Bunu çözmek için, birkaç çift (düz, orta topuklu ve yüksek topuklu) ayakkabı, ayarlanmış birkaç kot gerekiyor. Ayrıca, sade, dişil kesilmiş tişörtler veya basit, güzel yapılı bluzlar tercih edin. Klasik, özel bir ceket stilinizi güçlendirir ve rahat giysilerin imajını anında yükseltir.

Gri saçlar ve koyu renkli dişler yaşınızı gösterebilir, bu nedenle öncelikle saçlarınızı parlaklaştırmayı ve dişinizi beyazlatmayı düşünün. Saçınıza bakarken, yeni bir stil vermenin zamanı gelip gelmediğini kendinize sorun.

Artık doğal olarak görünümü elde ettiniz, makyaj için daha doğal renklerle hafifletilme zamanı geldi. Günlük makyajınız için ihtiyacınız olan tek şey, iyi bir kapatıcı, kirpik uzatan maskara ve soft bir allık olabilir.

Kendi stilinizi, kişisel olarak çekici, değiştirilebilir temel ve farklı tasarımcılardan gelen aksesuarlar ile oluşturun ve kaliteyi tercih edin.