Vintage& Retro Dekoratif Ahşap Duvar Saatleri

Son dönemlerde evlerde, ofislerde ve daha pek çok yerde en çok kullanılan tarzlardan bir tanesi vintage ve retronun birleşimidir. Vintage mode kıyafetlerde, dekorasyonda fazlasıyla kullanılmaya başlanılmıştır. Retronun ne olduğunu merak edenler için de retro tarz geçmişten gelmiş hissi veren ve geçmiş modasına aitmiş gibi duran eşyalardır. Bu nedenle de çok fazla kişi tarafından beğenilmektedir.

Retro ise yine vintage gibi geçmişin esintilerini havasını üzerinde taşıyan eşyalardır. Ancak bunlar genellikle belirli bir dönemi mesela 1960 ve 1970 yıllarını kapsamaktadır. Bu nedenle de vintage ve retronun birleşimini pek çok yerde görmek mümkündür.

Vintage & Retro Ahşap Duvar Saati Önerileri

Vintage&Retro karışımı son dönemlerde çok fazla alanda popülerlik kazanmıştır. Eski dönemleri seven ve geçmişin havasını evinde hissetmek isteyen kişiler evlerindeki dekoratif ürünleri genellikle Vintage&Retro karışımı seçerler. Özellikle de dekoratif ahşap duvar saatlerinde bu tarzı çok fazla görebiliyoruz.

Ahşap görünümlü duvar saatleri evlerde çok hoş bir görünüme sahiptirler. Özellikle de büyük yalnızca ahşap görünüme sahip olan Vintage&Retro dekoratif duvar saatleri evlerde en çok tercih edilen saat modellerinden bir tanesi olmaya başladı.

Ahşap görünüm sevenler için krem tonlarında duvarlarda Vintage Retro tarzı harika bir görünüme sahip olurken aynı zamanda da ahşap görünüme benzeyen ancak eskitme tarzında olan saatlerde bulunmaktadır. Eskitme tarzda olan saatlerde genellikle ahşap gibi görünmesine rağmen daha sarı tonlar kullanılıyor. Bu nedenle eskitme saatler koyu renkli duvarlarda daha fazla tercih ediliyor.

Vintage& Retro Dekoratif Ahşap Duvar Saati Modelleri

Vintage& Retro tarzında dekoratif olarak bulunan ahşap duvar saatleri ve modeller de oldukça fazladır. evinizin renklerine, mobilyalarınıza uygun olanı seçmeniz mümkündür. İlk olarak bu tarz duvar saatlerinde genellikle sayılar roma rakamı ile kullanılmıştır. Bu ayrıntı saatlere çok daha vintage bir görünüm katar. Ancak roma rakamlarını beğenmemeniz durumunda saatlerde normal sayıları da bulabilirsiniz. Aynı zamanda da Vintage& Retro tarzında olan saatlerde genellikle kahve ve ahşap tonlarının kullanıldığını görebiliriz. Ancak son dönemlerde metal, altın ve ayna görünümleri de kullanılmaya başlanmıştır.