Yüz Germe Ameliyatı

Yüz germe estetiği ile boyun ve yüzdeki sarkıklar giderilir ve yüz daha güzel bir görünüme kavuşur. Çene altında özellikle yağlar yılların etkisi ile birikir. Estetik cerrahları da bu yağ topluluğunu cerrahi müdahale ile ortadan kaldırır. Derialtı dokusu yağ alınan bölgeye uygulanır. Sizinde yüzünüzde sarkıklar varsa ve estetik olmak istiyorsanız önce kendiniz bu konuyu ayrıntıları ile düşünün.

cilt bakım

Son karara vardığınızda estetik cerrahlarından da ücretsiz bilgi alabilirsiniz. Ayrıca kendi belirlediğiniz yüz şeklinde estetik cerrahına iletmeyi unutmayınız. Yüz germe estetiği ameliyathanede 2 ya da 2,5 saat sürer. Ameliyattan bir ya da iki saat sonra evinize dönebilirsiniz. Fakat burun ve göz kapağına cerrahi girişim bulunulmuşsa bir gün hastanede kalabilirsiniz. Yüz germe estetiğinden sonra kesinlikle cildinizde bir iz bulunmaz.

Yüzünüzde her ameliyatta olduğu gibi morarma ve şişlik oluşabilir. Fakat bu kötü bir durumun işareti değildir. Yaklaşık 4 gün içerisinde tüm bu şişlik ve ağrılar geçmektedir. Yüz germe estetiği büyük ihtimaller ile iyi sonuç vereceğinden dolayı ameliyattan bir hafta sonra makyaj yapabilirsiniz ve günlük hayatınıza devam edebilirsiniz.