Gardropta Olması Gereken 10 Kıyafet

Kadınların gardropları her zaman her şeye hazırlıklı olmalıdır. Bu sebeple her kadının gardrobunda olması gereken parçalar vardır. Mutlaka alınması gereken kıyafetlere bir göz atalım ve sizi her anlamda her yerde kurtaracak olan bu kıyafetleri yavaş yavaş tanımlayalım.

Abiye Kıyafeti: Bir abiye alacaksanız bu mutlaka siyah olmalı. Sade ama şık olan bir siyah abiye elbise her kadının mutlaka dolabında yer almalıdır. Çok kısa olmayan ama aynı zamanda çok uzun da olmayan kalem etek boyunda bir abiye siyah elbise kurtarıcı olacaktır.

jean

jean

Jean: Jean zaten vazgeçilmezlerin başında geliyor. Hem spor odaklı hem de altına topuklu giyebileceğiniz ilk farklı kot modelini mutlaka dolabınızda bulundurunuz

Olmazsa Olmaz: Bir kadının dolabında olmazsa olmaz olan beyaz gömlektir. Gerektiğinde spor kombinleme yapabileceğiniz, gerektiğinde ceket içine bile giyebileceğiniz bir beyaz gömlek bulmak hiçte zor değil ve mutlaka dolapta yer almalıdır.

Deri Ceket: Deri ceketler kışın büyük bir şık kurtarıcı olarak ortaya çıkar. Hemen hemen her kıyafet ile kombinleme yapabileceğiniz spor bir kısa deri ceket almaktan hiçbir zaman vazgeçmeyiniz.

deri ceket

deri ceket

Beyaz Tişört: Her etek ve pantolonun üzerine rahatlıkla olacağı beyaz tişört vazgeçilmeziniz olacak. Buna ek olarak bir de düz siyah ekleyebilirsiniz.

Kumaş Pantolon: Bir kuma pantolon özellikle resmi yerlere gideceğiniz zaman ilk tercihiniz olacaktır. Birçok üst ile kolay kombin yapabileceğiniz pantolonu dolabınızdan eksik etmeyiniz.