Fonksiyonel Gardrop Oluşturmanın Püf Noktaları

Hem moda olan parçaların er almasını hem de aradığınızı kombini hemen oluşturma rahatlığını yaşayacağınız fonksiyonel bir gardırop mu hayal ediyorsunuz? Fonksiyonel gardırop oluşturmak aslında zevkli bir iştir. Bu iş için öncelikle gardırobunuzu elden geçirmeniz gerekir. Bunun yanı sıra fonksiyonel gardırop hazırlarken keyif almanız bunu daha eğlenceli hale getirerek daha zevkli seçimlere yer açmanızı da sağlayacaktır. Bunun için bazı detaylara dikkat etmeniz gerekir.

fonksiyonel gardrop

fonksiyonel gardrop

Fonksiyonel Gardırop Hazırlarken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

  • Fonksiyonel gardırop hazırlarken öncelikle dolabınızda eskimiz, giyemediğiniz, bedeninize uygun olmayan parçaları çıkarın.
  • Dolabınızda mutlaka bazı kolay kombin parçalarına yer açın. Kalem etek, kalem elbise, siyah kumaş pantolon, kot pantolon, beyaz gömlek, beyaz tişört, ceket, salaş bir hırka gibi ürünlere yer vermeniz önerilir.
  • Alışverişe başlamadan önce yapılacak olan bu hazırlıklar sonrasında yeni trendleri incelemek için mutlaka internetten moda olan stilleri ve giyim modellerini inceleyin. Bu modeller içinde sizin için en uygun olan seçimleri aklınıza not edin.
gardrop

gardrop

  • Alışverişinizde ihtiyacınız olmayan parçaları almaktan kaçının. Bunun yanı sıra bedeninize olmayan parçaları almak dolabınızda boşuna yer kaplayacak ürünlere sebep olup sizi zaman içinde strese sokacaktır.
  • Belli kombinleri mutlaka planlamanız, hazırlık yapmak için zamanınızın olmadığı anlarda kurtarıcı olacaktır. Eşyalarınızı gardırobunuza renklerine ya da çeşitlerine göre yerleştirmeniz önerilir.