Cacharel’ in Muhteşem Deri Ceket Modelleri

İtalyan esintisinin dokunuşlarını taşıyan Cacharel markası kaliteli ve şık tasarımları ile dikkat çekerken özellikle sonbahar ve kış aylarında tercih edilen deri mont koleksiyonu ile de dikkatleri üzerine topluyor.

Deri içeriğinde kullanılan kürk detayları ile kış mevsimi için son derece uygun bir seçim gibi görülen deri ceket modellerinin yanı sıra son derece karizmatik bir şıklığı yakalamanızı sağlayacak olan modelleri de markanın ürün listesi içerisinde görebilirsiniz.

Cacharel

Cacharel

Cacharel Deri Ceketleri

Cacharel deri ceketleri öncen fermuar ve düğme detayları ile dikkat çekerken farklı renk seçeneklerini de müşterilerine sunuyor. Son derece kaliteli malzemeler ve özle dikiş uygulamaları ile hazırlanan deri ceket modellerinde daha sportif bir modellin yaratılmasını sağlayan ön ceplere de yer açılmış. Son derece sportif dokunuşa sahip olan bel kısmı lastik kumaşlı ya da ön kısımda bulunan dış cep detaylı modellerinin yanı sıra son derece karizmatik bir etki yakalamanızı sağlayacak tasarımlarda yer alıyor.

Cacharel deri ceket

Cacharel deri ceket

Sonbahar ya da serin günlerde kullanıma uygun olan deri ceket modellerinde modern bir dokunun hâkim olması ile birlikte iş yaşamında da kullanılabilecek olan tasarımlar yer alıyor. Bunun yanı sıra daha soğu aylar için ise kürk detayları ile hareket ve sıcaklık kazandırılmış olan modeller tercih edilebilir. Renk, desen ve farklı modelleri ile ceket modelleri Cacharel koleksiyonunda yer alıyor.