Dövme ve Desenli Çoraplar ile Sıra Dışı Görünün

Moda akımı o kadar hızlı ilerliyor ki, artık kadınlar çok daha farklı alternatifleri kolayca bulabiliyor. Daha önce giyilebilir dövme kıyafetleri vardı ama bu kez dövme efektli çorap üretimi ile kadınların bu sorunu da çözülmüş oldu. Özellikle ayaklarımda dövmem olsun diye heveslenen ama sıkılırım ya da canım acır diye korkular yüzünden yaptırmaktan vazgeçen kadınlar, dövme çoraplar ile kısa süreliğine de olsa bu duyguyu yaşıyor olacaklar.

çorap

çorap

Modunuza Göre Çorap Seçimi

Dövme çoraplar ya da desenli çoraplar sizin modunuza göre giyinmenizi sağlıyor olacak. Biraz daha klasik ya da ağır giyinmeniz gerekiyorsa sadece bilekte desenli olan desenli çorapları tercih edebilirsiniz. Diyelim ki bir rock konserine gideceksiniz ve daha deli dolu görünmek istiyorsunuz. O halde desenli ya da dövmeli ince çoraplar ile konsere uyum sağlayacak ve oldukça da hoş bir tarz yakalıyor olacaksınız.

desenli çorap

desenli çorap

Dövme Çoraplar Kusursuz Durur Mu?

Dövme çorapları giydiğinizde kimse anlamaz diyemiyoruz elbette ama karşı taraftaki insanı uzun bir süre meraklandıracağı kesin. Özellikle çok abartılı desenleri seçmez iseniz bizce oldukça doğal durabilir. Fiyatları elbette diğer çoraplara göre daha yüksek olarak karşınıza çıkıyor ama ilkleri denemek istiyorsanız özellikle yurt dışında oldukça popüler olan bu çorapları satın alabilirsiniz. Şort ve etek altına oldukça güzel bir uyum yakalamış olacaksınız.