Evlilik Yıldönümü için Hangi Çiçekler Alınabilir?

Bazı aşklar, günler geçtikçe alev gibi büyümeye devam eder. Böyle aşkların kıymetini bilmek ve ara sıra evlilik yıldönümü gibi günlerde sevdiğiniz insanı sürprizler ile mutlu hissettirmek ise paha biçilemez bir manevi duygudur. İşte en ideal evlilik yıldönümü hediyesi çiçeği fikirleri:

Gül

Gül, garanti bir hediye isteyen kişiler için ideal bir çiçek türüdür. Romantizmin başrol oyuncusu olan güller mis kokuları, taze ve kuruyken ayrı görünen güzellikleri ile baş döndürür. Hediye için gül düşünüyorsanız Kütahya Çiçekçi markasına göz atabilirsiniz.

Lisyantus

Masumiyet, zarafet ve samimiyetin temsilcisi olan bu çiçekler özel günlerde sevgilinize alabileceğiniz çiçek türleri arasında yer alıyor.

Orkide

Asiliğin simgesi orkideler aynı zamanda masumiyet ve aşkı da bir arada sizlere sunabiliyor.

Papatya

Sade bir şıklık seviyorsanız doğa aşıklarındansınız demektir. Doğa aşıkları için ideal olan papatyalar pek çok kadının sevdiği çiçek türleri arasında yer alıyor.

papatya

papatya

Gerbera

Koca bir buket her kadın için vazgeçilmez olacaktır. Dev papatya buketleri evlilik yıldönümü için iyi bir seçim olabilir.

Lilyum

Listemizdeki bir başka zarif seçim lilyum oluyor. Beyaz rengi ile masum duruşa sahip olan lilyumlar en güzel yıldönümü çiçekleri arasında yer alıyor.

Sizler için sıraladığımız bu çiçekler arasından seçim yaparken aynı zamanda sevdiğiniz insanın sizin için ne ifade ettiğini ve nelerden hoşlandığını da hesaba katmayı unutmayın.