Banyo Dekorasyonu için Orijinal Fikirler

Evinizin diğer odalarının dekorasyonu kadar banyo dekorasyonu da titiz bir çalışma gerektirir. Seçeceğiniz banyo ürünleri ile tarzınızı ortaya koyarken ferah bir alan da yaratabilirsiniz. Banyonuz küçükse kullanışlı alanlar yaratarak daha geniş gösterebilirsiniz. Klozetin üstünü, kapının arkasını değerlendirebilir ve ayna kullanarak banyoyu geniş gösterebilirsiniz.

banyo dekorasyon

banyo dekorasyon

Banyo Dekorasyonunda Yeni Tarzlar

Banyonuza havalı bir görünüm kazandırmak istiyorsanız gri rengi kullanabilirsiniz. Banyo fayanslarını, banyo dolabı ya da banyo duvarının rengini gri belirleyebilirsiniz. Banyo dolabı renk seçimini doğru şekilde yaparsanız banyonuzun havasını kısa sürede değiştirirsiniz. Banyonuza lüks bir görünüm katmak istiyorsanız taşlarla süslenmiş banyo aksesuarları kullanabilirsiniz.

Özgün bir banyo tasarımı için ilginç banyo aksesuarları kullanın. Desenli, taşlı ya da sade renkli olanlardan seçerek banyoya hareket kazandırın. Küçük banyolarda beyaz renk her zaman ferahlığı sağlar. Beyaz banyo dolaplarını açık renkli fayanslarla kombinleyebilirsiniz.

banyo gri

banyo gri

Hasır ya da bambu banyo dolapları da tercihleriniz arasında olmalı. Sadece banyo raflarını bambu veya hasırdan da kullanabilirsiniz.

Modern stil ve doğallık özellikle dekorasyonun önemli detayıdır. Bütçeniz o an elverişli değilse eski banyo dolaplarınızı farklı renklerle boyayarak güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Banyo sepeti yerine kendi öreceğiniz havlu sepetleriyle banyonuza şık bir hava katarsınız. Kirli sepeti ya da kirlilerin koyulacağı bez torbaları da renkli seçerseniz banyonuz görsel olarak daha hoş görünüme kavuşur.