Promosyon Şemsiye Modelleri 

Gündelik hayat diliminde şemsiye sıklıkla kullandığımız aksesuarlar arasındadır. Promosyon şemsiye daha özelleştirme yüzey ile karakterize edilir. Genellikle iş hediyeler müşterilerin kullanabileceğini mutlu olacağını hediye türüdür. Bu promosyon ürünleri , kurumsal etkinliklerinizin veya pazarlama operasyonlarınızın ihtiyaçlarına daha iyi uyacak şekilde farklı model ve renklerde mevcuttur. İsterseniz iş yerinizin logosunu bastırın isterseniz iş yerinizin ismiyle geniş model, renk, malzeme seçenekleriyle ürün yelpazesi vardır.

Logo ve Reklam Yağmur Aksesuarları İle Özel Şemsiye

Şemsiye, logonuzun yüksek görünürlükten faydalanmasını sağlayan geniş bir işaretleme yüzeyine sahip olma avantajına sahip bir reklam nesnesidir. Promosyon şemsiye da kişiselleştirilmiş şemsiye oluşturmak için size çok sayıda olasılık sunar. Marka imajınıza ve bunların dağıtılacağı etkinliklere mükemmel bir şekilde uyum sağlamak için hepsi kendi yolunda avantajlı birçok modelde mevcuttur.

Promosyon Şemsiye Türü Çeşitleri

Promosyon şemsiye türlerinden 4 tane bulunmaktadır. Reklam Katlanabilir Şemsiye; Katlanabilir şemsiye, özellikle taşıma için çok pratik olan geri çekilebilir işlevi sayesinde halk arasında çok popüler bir modeldir! Müşterileriniz ve çalışanlarınız onu bir çantaya, arabalarının torpido gözüne veya hatta bir çekmeceye koyabilir. Promosyon katlanır şemsiyelerin çapları 85 cm ile 105 cm arasındadır.

Promosyon Golf Şemsiye; Promosyon şemsiye golf şemsiye tür anlamına da gelir. 110 cm’yi aşan büyük bir çapa sahiptir. Bu çap, müşterilerinize ve çalışanlarınıza kusursuz koruma sağlayacaktır. Markalama alanı da daha büyüktür ve logonuzun daha büyük bir boyutta basılmasına olanak tanır.

Baston Saplı Şemsiye; Kişiselleştirilmiş şemsiyelerin baston şeklindeki sapı, estetik açıdan halk arasında hala çok popüler. Baston sapı, çekiciliğinden hiçbir şey kaybetmemiş eski şemsiyeleri andırıyor.

Düz Saplı Şemsiye; Reklam şemsiye düz saplı daha modern bir görünüme sahiptir. Baston sapından daha küçüktür, daha az hacimlidir ve örneğin bir çantada daha kolay taşınabilir. Sadeliği ve pratikliği ile çok beğenilen bir modeldir.  Tüm farklı çeşitleri ve boyutlarıyla     https://www.gulersemsiye.com/promosyon-semsiye sitesi ziyaret ederek temin edebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm soruları iletişim dâhilindeki bilgilerden firmamıza ulaşabilirsiniz.