Zamak Kalıp Fiyatları

Zamak kalıp fiyatları, konusunda merak edilen tüm detaylar kolaylıkla öğrenilebilmektedir. Kalıp sektörün öncüsü olarak uzun yıllardan bu güne üretim ve ürün kalitesini kanıtlamaktadır. Firma basınçlı döküm sistemi kullanarak, aydınlatma, otomotiv, elektronik alanında üretim ve ürün geliştirerek devam etmektedir. İlk iş olarak döküm makineleri üreten firma CNC makinelerinde kalıp üretimine başlamış bulunmaktadır.

 

Kalıp Nedir?

Herhangi bir ürünün endüstriyel olarak üretimini yapabilmeye yarayan örneğe kalıp denmektedir. Enjeksiyon teknolojisi desteğiyle yaygın olarak kullanılan döküm sistemine zamak denmektedir. Berk Döküm, 1992 yılında sektöre giriş yaparak ticari faaliyetlerinin startını vermiş bulunmaktadır.

Endüstriyel alanlarda güvenle kullanılan kalıplar internet erişimiyle satın alınabilmektedir. Alüminyum ve farklı malzemelerle üretilen kalıplar otomotiv, aydınlatma ve elektronik sektöründe kullanılmaktadır. Döküm firmaları arasında kalıp firması daima fark yaratmaktadır.

Yüksek kalite kalıplarını uygun fiyata kullanıma sunmaktadır. Tüm sektörlere uygun kalıp teknolojileri sayesinde bir birinden farklı üretimler yapmaktadır. Üreticiler için kalıp edinebilecek en güvenli adres Zamak Kalıp olarak önerilmektedir.

Kalıp Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Üreticiler için ürün kalıbı büyük önem taşımaktadır. Güncel teknolojilerle geliştirilen kalıplar firmanın ticari faaliyetlerine katkı sunmaktadır. Kalıp fiyatları üretim malzemesi ve ürün kalitesiyle orantılı olarak belirlenmektedir. Uzun yılların sektör tecrübesi ve ileri teknoloji sistemleriyle Berk Zamak   Döküm sektör farkını kanıtlamaktadır.

Ürün tedariki yapmak isteyenler, berkzamakdokum.com adresini ziyaret ederek sipariş verebilmektedir. Yüksek kalite kalıplara uygun fiyat garantisi ve firma güvencesiyle sahip olabilmektedir.

Adreste tam zamanında teslim alınan kalıplar en yüksek kapasitede çalışarak ticari faaliyetlerin yükselişini sağlamaktadır. Ekip ve ekipman desteğinin üretimdeki önemine göre fiyat belirlenerek müşteriye ekonomik katkı sağlanmaktadır.

Berk Döküm

Berk Döküm, 1992 yılında kurularak döküm sektörüne giriş yapmış bulunmaktadır. 30 yılı aşan sektör deneyimi, ileri teknoloji sistemleri ve döküm tezgâhlarıyla üretimlerine devam etmektedir. İSO 9001 2015 standart belgesi standartlarına uygun üretimler yaparak global alanda kullanıma sunmaktadır.

Aynı zamanda sahip olduğu CNC makinelerinde kalıp üretimlerini de ticari faaliyetleri arasında sürdürmektedir. Özel tasarım kalıpları hayatın her alanında ilk tercih ürünleri olarak seçilmektedir. İhtiyaç sahipleri günün her saati iletişim kurarak kalıp siparişi oluşturabilmektedir. Siparişler üretici firma güvencesiyle adrese teslim edilmektedir.

Kaliteli, sürdürülebilir ürün kategorisinde bulunan kalıplar uzun yıllar kullanılabilmektedir. Metal enjeksiyon sistemiyle devam eden kalıp üretimleri paslanmaz, kir tutmaz alüminyum hammaddelerden üretilmektedir.

Zaman içinde iş hacmini büyüterek parça üretimi ve CNC makinelerinde kalıp üretimlerini güvenle yürütmektedir. Türkiye ve dünyanın pek çok ülkesine ürün tedariki yaparak ekonomik değer sunmaktadır. Almanya, İtalya, Rusya, ABD ve İngiltere ihracat firmalarından bazılarıdır.

Kalıp Tasarımı Nasıl Yapılır?

Kalıp tasarımında, bilgi birikimi kadar teknoloji olanakları da büyük önem taşımaktadır. Berk Döküm ekibi bu konuda profesyonel hizmet sunmaktadır. Firma ileri teknoloji üretim parkuru ve hayal gücü yüksek tasarım uzmanlarıyla çalışmaktadır.

Kalıp tasarımı müşteri ihtiyacına göre yapılabilmektedir. Hangi ürün için kalıp yapılmak isteniyor ise 3B teknoloji sistemiyle üst kalitede üretilerek kullanıma sunulmaktadır. Tasarım aşamasından önce proje geliştirme uzmanları tarafından ürün detayları göz önünde bulundurulmaktadır.

Çizimler bilgisayar desteğiyle geliştirilerek olası aksaklıklar için çözüm üretilmektedir. Simülasyon sistemi ise kusursuz ve kesintisiz üretim yapılabilmesi için büyük avantaj sunmaktadır. Zamak kalıp fiyatları müşteri memnuniyeti kazanabilmek amacıyla düşük olarak sunulmaktadır.

Kalıp tasarım aşaması;

  • Geliştirilen tasarımın boyutlandırılması,
  • Kenar kesim ayrıntıları,
  • Üretimden önceki süreç takibi,
  • Soğutma çalışmaları,
  • Ürün hassasiyetinin belirlenmesi gibi detaylar belirlenerek kalıp geliştirilerek kullanıma sunulmaktadır.

Kalıp Tedariki Nasıl Yapılır?

Üreticiler arasında kalıp ihtiyacının nasıl temin edilebileceği merak konusu olmaktadır. Çünkü üretim sürecinin aksamaması ve yenilikçi teknoloji ürünleri kullanılması gerekmektedir. Zamak kalıp tasarım ekibinin ürün geliştirme çalışmaları muhteşem kalıplar ortaya çıkarmaktadır.

Özel tasarım siparişlerde müşterinin yıllık ihtiyaçları belirlenerek üretim süreci işletilmektedir. Ürünün fonksiyonel özellikleri ve hassas bölümleri özenle geliştirilmektedir. 2d ve 3d verilerine uygun olarak teknik resimler geliştirilmektedir. Tüm detaylar belirlenerek müşteri onayı alındıktan sonra üretim sürecine geçilmektedir.

Ürün tedariki yapmak isteyenler internet üzerinden iletişim kurarak sipariş verebilmektedir. Siparişler firma ekibi tarafından en kısa sürede adrese teslim edilerek kullanıma sunulmaktadır. Sahip olunan kalıplar uzun yıllar üretim sürecinde kullanılabilmektedir.

Kalite Kontrol

Tasarım ve üretimi yapılan kalıplar profesyonel kalite kontrol ekibi onayından geçerek kullanıcıya sunulmaktadır. Ürün geliştiriciler tarafından yapılan tasarımlar üzerinde değişiklik yapılabilmektedir.

Müşteri ihtiyacına göre yapılan değişimlerde amaç ürün kalitesini geliştirebilmek olarak ifade edilmektedir. Gelişimi tamamlanan kalıplar müşteri onayına sunulduktan sonra üretilmektedir. Karşılıklı mutabakata varıldıktan sonra ise ön ödeme olarak maliyetin %50 kadarı alınmaktadır.

Satış sonrası revizyon ve periyodik bakım çalışmaları da Berk Döküm ekibi tarafından güvenle yapılmaktadır. Firma uzun yılların tecrübesi ve güncel teknolojilere geleneksel teknolojilerin adaptasyonu sağlanarak çalışmaktadır.

Kalıp ihtiyacı bulunan firmalar berkzamakdokum.com adresini ziyaret ederek sipariş verebilmektedir. Müşteri memnuniyeti ve güveni kazanmaktan ödün vermeden çalışmalarında devam etmektedir. Alüminyum döküm kalıp üretici ve tedarikçisi olarak sektörde öncü olmaya devam etmektedir.