Trend Saç Modelleri Nelerdir

Dış görünüşünde farklılık yaratmak isteyen kadınların kendilerinde farklılık yaratmak için yeniliğe gittikleri alanların başında saç bölgeleri gelir. Özellikle kadınların saça bakımı ve saç değişikliği konusunda erkelere oranla daha uzun zaman harcarlar. Her yıl bu gibi bu yılda kadınlar tarafından ilgi gören ve trend haline gelen saç modelleri vardır. 2017 yılında kadınlarda en sık görülen saç trendlerinden birisi ombre olmuştur.

Örgülü Saç

Örgülü Saç

Gölge tutkunlarının vazgeçilmezi olan bu saçların dışında Ecaille tekniği de görüntü itibariyle farklı ve şık duran bir saç modeli olup birbirine yakın altın ya da kahve gibi üç ton rengin bir araya gelmesiyle oluşuyor. Özellikle orta yaş grubu kadınların tercih ettiği saç renklerinden birisi olan dumanlı sarı olmuştur. 2017 yılının en trend renklerinden olacak olan dumanlı sarı, mevsimsel şartlara göre değişiklik yapmak isteyen ancak sarıdan vazgeçmeyen kadınların tercihidir.

Sarı Saçlar 2017 Yılının En Popüler Saç Rengi Oldu

Kadınların her dönem olduğu gibi bu dönemde tercih ettiği saç rengi trendleri içerisinde kahverenginin çok özel bir yeri vardır. Yoğun kahverengi saçlarınızı daha bakımlı ve dolgun gösterecektir. 2017 yılında dikkat çeken saç renklerinden birisi de bakır kızılı olmuştur.

Dikkat çekici görüntünün yanı sıra seksi bir görüntüye de sahip olmanızı sağlayan bakır kızılı tarçın ve turuncu renklerini de andıran bir yapıya sahiptir. 2017 yılının en dikkat çeken renklerinden birisi de platin sarısıdır. Her dönem olduğu gibi bu dönemde ciddi kullanıcıya sahiptir.