2022’de Vizyona Girecek Filmler Neler? 

2022 vizyona girecek filmler  açısından zengin bir yıl olacak. Merakla beklenen filmler arasında Moonfall, Flash, Scream, Thor 4 gibi yapımlar da bulunuyor. Bunlarla birlikte merakla beklenen Netflix film ve dizileri de dikkat çekiyor. Yerli ve yabancı birçok filmin üretileceği Netflix gibi platformlarda merak edeceğiniz yapımlar için geri sayım başladı. Özellikle dizilerin yeni sezonlarını bekleyenler için de son derece heyecanlı bir geri sayım başladı. 

Hangi Filmler Vizyona Girecek?

Jennifer Lopez’in oynadığı Mary Me ve Shotgun Wedding de merakla beklenen 2022 filmleri arasında yer alıyor. DC COMİCS Batman de 2022 filmleri arasında yer alıyor. Özellikle seri filmleri sevenler için Bu Nasıl Sarışın filminin üçüncü versiyonu da vizyona girecek. Tabi bir diğer merakla beklenen kült de John Wick olacak. 

Patron Bebek 2 Ne Zaman Vizyona Girecek?

2021 yılında vizyona giren bu film en beğenilen aile filmlerinden biri oldu. Aile Şirketi olarak ülkemizde temmuz 2021 yılında gösterime girmiştir. Yeni vizyona girecek filmler 2022 yıllarında her sinema tutkunu için dikkat çekiyor. 

Luca Ne Zaman Vizyona Girecek?

Eylül 2021’de gösterime giren Luca filmi ülkemizde birçok sinema salonunda gösterimdedir. Özellikle çocuklu ailelerin dört gözle beklediği bu film de ülkemizde sevilmişti. Özellikle farklılıkları tercih edenler için bu filmin tercih edilmesi çocukları eğlendirdi. 

Ne Film İzlesem 2022?

Tercih ettiğiniz film türüne göre seçim yapabileceğiniz birçok alternatif bulunuyor. Romantik komediden aksiyona, aile filminden komediye, tarih filmlerine kadar çok sayıda film arasından seçim yapabilirsiniz. Kış aylarını evde sinema keyfi yaparak geçirenlerdenseniz mutlaka size göre film var. Türk yapımı olarak Beni Çok Sev filmini de izleyebilirsiniz.

Netflix Ne İzlesem 2022?

2022 yılında ne izlemek istediğinize karar vermekte zorlanıyorsanız Netflix’in film tadındaki dizilerine de göz atabilirsiniz. Yeni sezonları beklenen popüler filmlerin eski sezonlarının bir üstünden geçebilirsiniz. Özellikle kaliteli yapımlar tercih ediyorsanız Türk yapımı olan Kulüp izleyebilirsiniz. Polisiye seviyorsanız Ruh Avcısı’nı tercih edebilirsiniz. Netflix 2022 filmleri arasında sürpriz birçok yapım tercih edilebilir.