Kalıcı Oje İle Uzun Süreli Kullanım

Kadınlar için tırnakların bakımlı olması ve ojeli olması çok önemli elbette. Her gün yenilemek yerine artık kalıcı oje ile sizler 3 haftaya kadar devam eden güzellik kazanabilirsiniz. Uygulama yaptırdığınızda yaklaşık olarak 3 hafta yani 20 gün kadar ilk gün ki güzelliğini korumaya devamediyor olacak.

kalıcı oje

kalıcı oje

Kalıcı Oje Ne Kadar Sürüyor?

Normal bir oje sürmek bir iki dakika iken, kalıcı oje sürmek ise yaklaşık olarak yarım saat sürüyor. Her aşamasının özel aşamalar ile kurutulduğu kalıcı oje özellikle gençlerin vazgeçilmezi oluyor.

oje

oje

Kalıcı Oje Ne Kadar?

Kalıcı oje fiyatları ise ortalama olarak 50 lira civarında. Eğer özel olarak desenler ve şekiller isterseniz ya da taşlar kullanılsın derseniz bu fiyat artış gösterebilir. Genel hatları ile hangi rengi seçerseniz seçin 50 lira gibi bir parayı gözden çıkarmanız gerekiyor. Kalıcı ojeyi çıkarmak için de maalesef sizler bir işlem yaptırmıyorsunuz ve merkezlere giderek onların çıkarmasını talep ediyorsunuz. O anda hemen önce çıkartılıp sonra tekrar uygulama yapılabiliyor.

Özellikleprofesyoneller yaptığı için kayma ya da taşma gibi sorunlar da olmuyor ve tırnaklar çok güzel bir şekilde ojeli hale geliyor. Dolayısı ile daha önce hiç denemedi iseniz mutlaka denemenizi öneririz ve kalıcı oje için de adı marka olan klinikleri ev güzellik merkezlerini seçmenizi tavsiye ederiz.