Tişörtlerle Yaratılan Yenilikçi Tarzlar

Gündelik erkek giyiminin büyük bir parçasını oluşturan tişörtler, kadınların gardıroplarında çok uzun zamanlardan beri kendilerini vazgeçilmez kılmayı başardı. Son dönemlerde tarzların birbirleri içerisinde eritilmesi, farklı kumaş türlerinin, farklı renklerin bir arada kullanılması modası ile beraber yenilikçi yaklaşımların önü alınamaz oldu. Boyfriend kıyafetlerin trend olmasıyla beraber tişörtler de bu moda değişiminden kendilerine pay çıkartmaya başladı.

Tişört Kombini

Tişört Kombini

Farklı tişört kombinleri ile tarzlarda daha iddialı bir görünüm yakalanabilir ya da mevcut tarzın daha vurucu bir biçime kavuşturulması sağlanabilir. Gardıroplardaki eski tişörtleri yerlerinden çıkartıp deri eteklerle ya da pileli midi modellerle kombinleyerek şık bir görünüm kazanılabilir. Hem maskülen hem de feminen görünümün bir araya getirilmesi sağlayan bu akım ile tarzında bir türlü aradığını bulamayan kadınların özgün bir stile sahip olması da mümkün olabilir.

Farklı Tişört Kombinleri ile Her Mevsim İddialı Olun

Yazın yavaş yavaş kendini hissettirmesiyle beraber oversizedtişörtler elbise olarak giyilmeye başlandı. Türkiye’de toplum yapısı belki alt giyim tercih etmeden oversized tişört giymeyi biraz engellese de mini kot şortlar ile bu görünümü tamamlamak ideal bir görünüm için yeterli olabilir. Normal beden tişörtleri ise parlak pileli eteklerle kombinleyebilir ve hem bahar aylarında hem de yaz aylarında kendinize özgü bir stil yaratabilirsiniz. Deri etekler, yüksek bel yırtık kotlarla kombin yapılabilir. Oversized tişört modası olduğu gibi yırtık tişörtler de oldukça trend bir parça olmaya başladı. Yaka kısmı yıpratılmış, yırtılmış modellerle siz de stilinize renk katabilirsiniz.