Kaan A1 Özellikleri Nelerdir?

Cep telefonu sektöründe her geçen gün yeni cep telefonu markası ve bu markalar ait modeller piyasaya sunulmaktadır.  Cep telefonu sektöründe dikkat çeken modellerden  birisi Başarı markasının geliştirdiği Kaan A1 telefonudur. Özellik olarak şık tasarıma sahip Kaan A1 renk seçenekleri bakımından birçok farklı renk çeşitli mevcuttur.

kaan a1

kaan a1

Güncel işletim sistemine sahip olan cep telefonu uygun performansı ile birçok tüketicinin isteklerine cevap vermektedir. Uygun ödeme koşulları ile satılan cep telefonu birçok kişinin bütçesine de uygundur. Kaan A1 telefonunu ekranı Full HD değildir. Ön kamera performansı ise diğer telefonlar ile kıyaslandığında Kaan A1 daha alt grup telefondur.  Satış fiyatı Bin TL altında olan telefon, birçok cep telefonu kullanıcısının alabileceği fiyat özelliğindedir.

Neden Kaan A1

Kaan A1 cep telefonun ileri dönemlerinde fiyatının biraz daha düşmesi bekleniyor. Kaan A1 telefonu uygun fiyata ve çok fazla özellik beklemeyen cep telefonu kullanıcılarının alabileceği telefon modelidir. Yaklaşık 129 gram ağırlığında telefon kalınlığı ile de denge sağlamaktadır. Ön görüntüsü çok etkileyici olan telefon altın sarısı ve gümüş rengi vardır.

kaan

kaan

Kaan A1 telefonunun bayanlara uygun olarak toz pembe rengi de vardır. Telefonda çift tonlu çift LED flaş diğer telefonlarından farkını ortaya koymaktadır. 5.0 inç boyutuna sahip telefon, görüntü olarak son derece güzel olup, sevdiklerinize önemli günler hediye edebileceğiniz kalitedir. 4 çekirdekli A1’in RAM 2 GB’dir.